RU UA

СВІТЛОВА ВЕЖА

ОСВІТЛЮЙ СВОЄ ЖИТТЯ

ТОВ «Експоторг-7»

є ексклюзивним дистриб'ютором ТОВ «Свеба» - розробника та виробника Аварійних Освітлювальних Установок «Світлова вежа» на території України. ТОВ «Експоторг-7» займається організацією виробництва, збуту та обслуговування на території України продукції - Аварійна Освітлювальна Установка «Світлова Вежа».

Загальні та технічні характеристики

АОУ «Світлова вежа» має високий рівень безпеки і працює в будь-яких погодних умовах, під дощем або снігом, при температурах від -40°С до + 60°С і вітрі до 20 м/с, а моделі з індексом Т до 25 м/с. Клас захисту від ураження електричним струмом - I.

Світильник представляє собою циліндр з спеціальної світлорозсіювальної міцної тканини. Надув циліндра до висоти 3-5 або 5-7 метрів здійснюється вбудованим в установку вентилятором. Електроживлення здійснюється від автономного генератора або стаціонарної мережі 220 В, 50 Гц. Лампи, що використовуються в світильнику, мають потужністю 600 Вт - 1000 Вт (натрієві метал галогенні) забезпечують світловий потік до 120 000 Лм.

В умовах повної темноти, менш ніж за 5 хвилини «Світлова вежа» дозволяє освітити рівним, м’яким світлом площу до 10 000 кв.м. Аварійна Освітлювальна Установка «Світлова вежа» компактна (розмір упакованої моделі не більш ніж 65*50*80* см; вага – 65 кг). Її можна легко перевозити в багажному відділенні легкового автомобіля. Вся система може бути запущена однією людиною. Установки облаштовані автономним генератором з потужністю 2,5 Квт. Витрати бензину Аі-95 – 1,0- 1,2 л/год, об’єм паливного бака – 12 л.

При використанні версії з автономним генератором його потужність дозволяє підключати додаткові електроприлади та інструменти з потужністю до 1 Квт.

Дана установка призначена для екстреного розгортання на місцевості у випадку природних чи техногенних катастроф, при несанкціонованому відключенні освітлення, а також при проведенні нічних робіт на залізничних дорогах у важкодоступних місцях без використання коштовного обладнання і кваліфікованого персоналу.

Призначення та використання

Мобільна Аварійна Освітлювальна Установка «Світлова вежа» є результатом розробок в області сучасних технологій освітлення, які приходять на зміну застарілому прожекторному освітленню, і дозволяє освітлювати значні території на землі і під землею у випадках:

 • «Світлова вежа» може бути рекомендована для використання на аеродромах гражданської авіації для використання в якості мобільного освітлення при проведенні аварійно - рятувальних і евакуаційних робіт.
 • Полегшує нічні роботи вздовж ЛЕП, каналів, мостів, трубопроводів, платформ метрополітену, взлітно-посадкові смуги, портових причалів, при аваріях на ГЄС, станції аерації, дамб, ТЄС, Атомних електростанцій.
 • природних або техногенних катастроф при роботі МНС, аварійно-рятувальних підрозділів та пожежників;
 • проведенні ремонтних, відновних та інших робіт в промисловості та будівництві;
 • будівництву та ремонту автомобільних доріг, залізничних колій, мостобудівництві;
 • оформлення ДТП службою ДАІ; органи МВД (служба криміналістів).
 • Пенітенціарні служби (тюрми, зони);
 • Прикордонні підрозділи;
 • роботі аварійних служб електропостачання, газопроводів, водопостачання, теплопостачання;
 • за відсутності або несанкціонованому відключенні електричних мереж та інше;
 • при проведенні корпоративів, концертів, фестивалів, народні гуляння, освітлення територій кемпингу, паркингу, наметове містечко.